KONST / Litografier / Färglitografi 14666372
nr 1466 6372
Oscar Reutersvärd
(1915-2002), Sverige
Signerad, numrerad 194/230. Färglitografi. Bladets mått: 50x37, yttermått inklusive ram: 68x55 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 9 maj 2022
kl 19:04:59
6/5 21:23:40
Oscar Reutersvärd
Läs mer om Oscar Reutersvärd